Nový kabátek když už nic jiného

12. července 2012 v 13:50 | Krisí
Zdravím všechy,
po pauze se objevuji na scéně, na facebooku mě vídáte vcelku často, můžete mě objevit i na google+ avšak moje aktivita tady je hodně mizerná.
Jinak jak se máte? Co je nového ve světě blog.cz? Přemýšlela jsem dlouho ( nejsem si jista, zda už jsem to tu nepsala), že si založím menší webovou stránku samostatně pro galerii, kde bych se rovnou mohla přiučit jak se tvoří webové stránky, něco málo už jsem pochytila ve svém studiu Informatiky. Ale nějak z toho sešlo. Prozatím. Nic nezahazuji.
K mým staro-novým aktivitám se přidala četba Školy noci. http://www.skolanoci.com
Tato série knih napsána rukou P.C. Castové a Kristin Castové je pro mě známá již delší dobu, avšak až teď jsem se odhodlala ji dočíst, nejnovější díl vyšel minulý měsíc. Takže doporučuji pro všechny dychtivé čtenáře a nenechte se zmást zdlouhavostí příběhu v některých částech, opravdu to stojí za to.
Jako další čtivo jsem si vybrala díla od autora Gartha Nixe. Píše fantasy. Tak jestli již máte někdo "zkušenost" s tímto autorem tak jistě napište do komentářů, ráda se nechám informovat. Ale jinak nijak nezanedbávám povinnou četbu do školy ( :D ).
A jak jste si mohli všimnout, taky jsem převlékla kabátek blogu, doufám, že si získá váš obdiv, ještě přidám ikonku na svoje "plusko" na Googlu a tím se s Vámi pro teď loučím.
Mějte se vaše Krisí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama