Červenec 2012

Národní technické muzeum v Praze

19. července 2012 v 14:20 | Krisí |  Galerie
Tady mám pár povedených fotek z návštěvy NTM v Praze. Určitě je to dobrý výlet pro silné notorické obdivovatele starých aut. Je tam hezky, ale to je asi všechno. Opravdu jen malá ochutnávka, víc fotek najdete na facebooku a nebo G+ když si najdete Petra Krističová.
Fotky v celém článku...

Diskotékové plakáty

16. července 2012 v 19:49 | Krisí |  Creation-blend
Tyhle plakáty jsem dělala pro svého přítele na intr. Kluci si nejvíce pochvalovali prý ten modrý-lovecký plakát. Mě osobně nejvíc nadchla Retrotéka, byla to výzva a myslím, že jsem se toho zhostila dobře. Co myslíte? :)
Plakáty v Celém článku...

Fiktivní plakát

16. července 2012 v 19:20 | Krisí |  Creation-blend
Školní rok už je sice za námi, ale jak jsem si tak projížděla zeď facebookové stránky tohohle blogu, tak jsem tam našla jednu moji prácičku. Je to fiktivní plakát na sportovní den, který jsem dělala na hodině IKT. Nechci se nějak vychvalovat ( to nechám na Vás ;D ), ale ta kombinace barev se mi fakt povedla.

Pozvánky na narozeniny

15. července 2012 v 18:19 | Krisí |  Creation-blend
Ahoj všem, moje drahá kamarádka mě poprosila zda bych jí "nevykutila" nějaké pozvánky na její 18. narozeniny. Musím se s nimi pochválit, povedli se mi podle mě :)
( za fotku děkuji K&K Photography a omlouvám se, že jsem ji použila bez povolení O:) )
pozvánky najdete v pokračování článku...

Sněhurka a lovec

12. července 2012 v 15:49 | Krisí |  Galerie
Je to taková moje malá prácička na téma Sněhurka a lovec, doufám, že se bude líbit.


Nový kabátek když už nic jiného

12. července 2012 v 13:50 | Krisí
Zdravím všechy,
po pauze se objevuji na scéně, na facebooku mě vídáte vcelku často, můžete mě objevit i na google+ avšak moje aktivita tady je hodně mizerná.
Jinak jak se máte? Co je nového ve světě blog.cz? Přemýšlela jsem dlouho ( nejsem si jista, zda už jsem to tu nepsala), že si založím menší webovou stránku samostatně pro galerii, kde bych se rovnou mohla přiučit jak se tvoří webové stránky, něco málo už jsem pochytila ve svém studiu Informatiky. Ale nějak z toho sešlo. Prozatím. Nic nezahazuji.
K mým staro-novým aktivitám se přidala četba Školy noci. http://www.skolanoci.com
Tato série knih napsána rukou P.C. Castové a Kristin Castové je pro mě známá již delší dobu, avšak až teď jsem se odhodlala ji dočíst, nejnovější díl vyšel minulý měsíc. Takže doporučuji pro všechny dychtivé čtenáře a nenechte se zmást zdlouhavostí příběhu v některých částech, opravdu to stojí za to.
Jako další čtivo jsem si vybrala díla od autora Gartha Nixe. Píše fantasy. Tak jestli již máte někdo "zkušenost" s tímto autorem tak jistě napište do komentářů, ráda se nechám informovat. Ale jinak nijak nezanedbávám povinnou četbu do školy ( :D ).
A jak jste si mohli všimnout, taky jsem převlékla kabátek blogu, doufám, že si získá váš obdiv, ještě přidám ikonku na svoje "plusko" na Googlu a tím se s Vámi pro teď loučím.
Mějte se vaše Krisí