Září 2011

Oznámení

18. září 2011 v 14:01 | Krisí |  Blog-information
Zdravím, z důvodů mála času přidávám občas fotky jen na facebook |facebook/bellikristen| tam mě zastihnete jisto jistě ^^
vaše Krisí

Tapeta Kristen Stewart

3. září 2011 v 19:29 | Krisí |  Creation-blend
Zdrawím všechny pro dnešek, ze začátku bych chtěla opakovat co jsem napsala na facebooku, slibovaný článek 'Rok se s rokem sešel' nebude. Jsem moc líná na to ho napsat a tolik se toho zase v ten den nestalo, aby to nějak patřilo do mého Top10 významných dnů. Prostě to byl normální začátek školního roku. Co si budeme vykládat, každý kdo je buď školou povinný, nebo středoškolák, tak to zná velice důvěrně.
K té škole ještě něco dodám. Hned první den po škole co jsem přijela domů, začala jsem vytvářet možné plakátky na nástěnky ve škole pro nábor nových redaktorů, fotografů a grafiků do školního časopisu Integráček! K Integráčku bych mimochodem dodala, že jsme vyhráli v soutěži o nejlepší krajský školní časopis pro školní rok 10/11 a tím postoupili do celorepublikového kola, které se bude konat v Brně! Podporovat můžete na facebook/integráček Děkujeme!
Když jsme u toho facebooku, chtěla bych vás pozvat i na facebookovou stránku tohoto blogu, protože jistě Ti co jsou připojeni si mohli všimnout, že se tam začali objevovat fotky, které jsem fotila. Ano, budu tam nahrávat fotky lidí ( pokud se nějací budou chtít vyfotit a dát to na facebook ). Možná tam přibudou i zdařilejší kousky. Dám echo i sem pro ty co by je rádi viděli.
Dneska jsem si pro vás připravila tapetu s Kristen Stewart. Našla jsem jednu krásnou fotku, o které mimochodem přemýšlím jako o své fototapetě na zeď do mého pokoje ( ale mám hodně na výběr a budu to tam mít myslím, že pěkně dlouho, takže musím přemýšlet, aby se mi ta fotka nějak neokoukala). Je to takové jednodušší 'dílo' jestli se to za dílo dá považovat. Rozlišení je 1600x1200px a tapetu si můžete prohlédnout/stáhnout. A omluvte prosím kvalitu té fotky, roztahování je napytel a v HQ ji v počítači nemám a hledat se mi nechtěla ( :P) To je pro dnešek a doufám, že ne na delší dobu, vše. Mějte se krásně Krisí! A ještě něco pro připomenutí ZÍTRA slavíme narozeniny!